Top 50 UK Universities

Pellentesque commodo, risus eu placerat feugiat, ipsum neque dignissim nunc, eget dictum lectus ante eu mi. Proin at orci ut erat hendrerit porta ut in orci. Pellentesque nibh arcu, feugiat a neque at, consectetur porta libero. Vestibulum ac faucibus risus. Integer lacinia purus sem, at scelerisque ante ullamcorper in. Nunc quis varius ante, a imperdiet nisl. Donec finibus sapien nec lorem feugiat, id convallis sapien imperdiet.

University NameEntrySatisfactionResearchProspectsScore
Cambridge6084.192.9884.91000
Oxford5824.202.9679.7990
School of Economics5414.002.9685.1975
Imperial College5803.992.9487.7933
Durham5074.52.7279.5925
St Andrews5214.152.7275.4891
University College5093.952.8482.9859
Warvick5043.992.8077.1854
Bath4784.162.7181.8852
Exeter4684.172.6274.6848
Lancaster4354.122.7174.4842
York4544.132.7869.6826
Surrey4094.152.5871.2824
Loughborough4104.112.6273.2818
Bristol4854.012.7280.8815
Leicester4114.162.4569.5812
Birmingham4434.032.6479.1810
Edinburgh4853.842.7575802
King's College4633.892.6986.9796
East Anglia4154.122.5868.9795
Southampton4324.062.7267.6795
Newcastle4364.072.6377.2784
Glasgow4694.092.5979.8779
Nottingham4374.032.6772.5777
Manchester4533.982.8272768
Sheffield4404.072.7273.2762
Aston3983.962.4378.1760
Kent3774.062.668.7758
Queen's Belfast3844.12.5672.7755
Royal Holloway3964.082.6766.1754
Sussex4034.042.6161.5752
Leeds4264.042.7271.9748
SOAS4193.832.670.1744
St George's4163.742.2892.1740
Cardiff4314.032.6974.9736
Queen Mary4134.012.7373.3736
Reading3764.042.5368.9728
Liverpool4163.962.5469.8727
Essex3354.032.7756.8720
Heriot Watt3904.182.4873.7713
Strathclyde4624.022.4572.3711
City3863.882.4873.8696
Aberdeen4393.982.5772.8683
Brunel3564.042.3257.1681
Keele3504.112.4176.3670
Oxford Brookes3434.032.264.7670
Dundee38842.5473.1660
Swansea3583.992.4370.2653
Stirling3654.022.4162.4644
Goldsmiths3584.022.5854.2640

Donec maximus nec turpis eu placerat. Etiam risus leo, finibus eu magna eget, imperdiet rutrum tellus. Curabitur commodo massa vitae nisl blandit pulvinar. Praesent orci leo, euismod id convallis dapibus, aliquet vitae dui. Fusce fringilla risus risus, non pretium ante cursus euismod. Proin non volutpat diam. Quisque sit amet ligula lacus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Pellentesque maximus orci nec ex commodo, et mollis arcu sodales. Aenean fringilla posuere libero, vel consequat tellus molestie sed. Donec imperdiet est ut mauris bibendum ullamcorper. Quisque vitae mollis leo. Vivamus id faucibus arcu. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas.

Sed sed euismod libero. Curabitur fringilla mattis ipsum, vitae blandit massa vulputate ut. Mauris quis tincidunt elit, eget posuere risus. Aenean posuere sed odio sit amet eleifend. Aenean sed ex mattis, bibendum mauris at, facilisis dui. Etiam sapien nunc, ornare non mi ut, vehicula viverra ligula. Praesent convallis luctus felis, nec fermentum nulla accumsan tempor. Praesent faucibus est mauris. Praesent congue vehicula enim, eu vulputate turpis finibus ut. Aliquam id est sem. Integer at sem et lorem elementum tristique at vitae massa. Donec venenatis ultricies tellus nec fringilla.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *